شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز انرژی تأمین (تاپیکو) به عنوان یکی از هلدینگ­های مهم و بزرگ در مجموعه سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی (شستا) و البته صنعت نفت؛ گاز و پتروشیمی کشور، همواره اهمیت بسیار زیادی را برای حفظ منافع و دارایی های شرکت­های زیر مجموعه خود، قائل گردیده است و خرید یک بیمه نامه کامل و جامع از یک بیمه گر معتبر را با حساسیت بسیار زیادی را بطور مستمر و ویژه دستور کار دارد. بدین منظور و با همکاری مدیریت محترم عامل شرمت تاپیکو و کارگزاری رسمی بیمه تأمین آینده بعنوان تنها مشاور و کارگزار حقوقی مجموعه شستا که وظیفه اخذ بهترین شرایط بیمه ای در حوزه نفت و انرژی را از بیمه گران مطرح برعهده دارد، جلسه ای بمنظور تشریح بیمه تمام خطر اموال، برگزار گردید.

در این جلسه که از ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 97/11/09 و با حضور تعدادی از مدیران عامل، معاونین و سایر مدیران مرتبط با امور بیمه شرکت های زیر مجموعه هلدینگ تاپیکو در سالن کنفرانس آن شرکت برگزار گردید، ابتدا جناب آقای مهندس مخدومی؛ مدیرعامل محترم شرکت تاپیکو از اهمیت دارا بودن یک پوشش بیمه ای مناسب برای هر شرکت و سازمان و همچنین پیشنهاداتی را جهت بیمه مسئولیت حرفه ای مدیران را ایراد فرمودند. سپس جناب آقای بزرگ زاده نیز بصورت خلاصه از اهمیت برگزاری چنین جلسات تخصصی، مطالبی را ارائه فرمودند. سپس از آنجائیکه محور اصلی جلسه موضوع بیمه تمام خطر جامع اموال برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بوده، جناب آقای مهندس محتشم؛ مدیریت محترم بیمه های اموال شرکت بیمه ایران و دبیر کنسرسیوم بیمه انرژی کشور، مهمان اصلی جلسه بودند. ایشان که با اتفاق همکاران محترم مجتمع تخصصی ولیعصر بیمه ایران در جلسه حضور داشتند، از وضعیت کنسرسیوم بیمه انرژی کشور،  حجم پرتفوی، خسارت پرداختی و ساز و کار آن مطالبی را بیان داشتند و به پرسش­های مهمانان نیز پاسخ و توضیحات مقتضی، ارائه فرمودند. سپس همکاران محترم مجتمع تخصصی ولیعصر نسبت به تشریح بیمه نامه تمام خطر اموال جهت صنایع پتروشیمی، توضیحاتی ارائه نمودند. در خاتمه نیز با عنایت به گستردگی مطالب و ذیق وقت، مقرر گردید کارگروه و جلسات تخصص دیگری با موضوع تخصصی بیمه برگزار گردد.

شركت كارگزاري بيمه تأمين آينده متعلق به شركت سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي براساس مجوز 28896 مورخ 1387/08/29بيمه مركزي ج . ا. ایران تشكيل و با كادري مجرب متشكل از مديران و اساتيد برجسته صنعت بيمه در رشته‌هاي مختلف بيمه‌اي با هدف ارائه مشاوره فنی و صدور بیمه نامه هایی متناسب با دارائیهای شرکتهای زیر مجموعه شستا در راستای حفظ و صیانت از اموال بیمه گذاران تشکیل گردید .


جستجو