معرفی شرکت

معرفی شرکت و پیام مدیرعامل

معرفی

شرکت کارگزاری رسمی بیمه تأمین آینده با اخذ مجوز از بیمه مرکزی ج.ا.ا به شماره 28896 مورخ 1397/08/29 بعنوان تنها کارگزار حقوقی در مجموعه سازمان تأمین اجتماعی و با بهره گیری از کادری مجرب، بعنوان مشاور و حامی بیمه گذاران از طریق عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت­ های بیمه گر و استفاده از تجربیات و دانش کارشناسان خبره صنعت بیمه تأسیس و با رویکرد مدیریت نوین در صنعت بیمه، خدمات ارزنده‌ و منحصر بفردی را به بیمه گذاران محترم ارائه می­ نماید.

 

پیام مدیر عامل

شرکت کارگزاری بیمه تأمین آینده به یاری خداوند منان مفتخر است با بهره گیری از دستاورد های روز دانش بیمه و پایبندی به مقررات، قوانین، اخلاق حرفه ای و با تاکید بر سرمایه های انسانی کارآمد و متعهد خود ضمن حفظ صیانت از اموال و داراییهای سهامداران و بیمه گذاران محترم ملزم به حفظ منافع عمومی و ملی کشور بوده و تلاش خواهد نمود در نهایت صداقت و شفافیت به عنوان مشاوری امین بر اساس اصل احترام و اعتماد متقابل و همچنین تعهد و وفاداری حافظ منافع بیمه گذاران محترم باشد.

یقینا همکاران بنده در راستای منشور فوق و سر لوحه قراردادن اصول مشتری محوری و دانش محوری تمام توان خود را به جهت اجرای ماموریت های مذکور به خدمت خواهند گرفت.

اللهم وفقنا لما تحب و ترضی

شركت كارگزاري بيمه تأمين آينده متعلق به شركت سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي براساس مجوز 28896 مورخ 1387/08/29بيمه مركزي ج . ا. ایران تشكيل و با كادري مجرب متشكل از مديران و اساتيد برجسته صنعت بيمه در رشته‌هاي مختلف بيمه‌اي با هدف ارائه مشاوره فنی و صدور بیمه نامه هایی متناسب با دارائیهای شرکتهای زیر مجموعه شستا در راستای حفظ و صیانت از اموال بیمه گذاران تشکیل گردید .


جستجو