بيمه عمر و سرمايه‌گذاري 

شما در طول زندگي همواره براي رفاه خود و افرادي كه به آنها علاقمنــد هستيد تلاش مي‌نمائيد. آيا براي تامين زندگي بهتر خود و خانوادتان در دوران بازنشستگي و كهولت فكر كرده ايد؟ آيا براي كاهش تبعات حوادث و اتفاقات ناگوار و رفع اين نگراني‌ها چاره‌اي انديشيده‌ايد؟ امروزه تحصيلات خوب، تهيه مسكن و .... هزينه‌هاي بسياري دارد. اگر مي‌خواهيد نياز عزيزانتان را تامين نماييد ، اگر به دنبال سرمايه‌گذاري هستيد بيمه ‌نامه‌اي ‌متناسب با نياز و بودجه شما ارائه می نماید ، هدف ما از ارائه بيمه‌نامه‌هاي عمر ايجاد آرامش در زندگي شما و عزيزانتان و ترسيم آينده‌اي زيبا براي شماست .

بيمه عمر و سرمايه‌گذاري چيست؟

شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده ، در ابتدا ، ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب مي‌كنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برمي‌گزينيد. حق بيمه‌هاي پرداختي شما پس از كسر حق بيمه لازم براي پوشش فوت و پوششهاي اضافي، به اندوخته سرمايه‌گذاري شما افزوده مي‌شود.  اندوخته سرمايه‌گذاري شما با اختصاص نرخ سود تضميني انباشته شده و طي سالهاي بعد با افزوده شدن حق‌بيمه‌ها و سود آنها افزايش يافته و سرمايه‌اي مناسب و مطمئن براي رفع نيازهاي احتمالي و برنامه‌هاي آينده شما خواهد بود.در پايان مدت بيمه، موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري و سود آن به اضافه مبالغ اضافي ناشي از تخصيص سود مشاركت در منافع به شما پرداخت مي‌شود. در صورت فوت بيمه‌شده در خلال مدت بيمه نيز، سرمايه بيمه‌اي به علاوه موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري در هر زمان به بازماندگان يا افراد تعيين شده، پرداخت خواهد شد.

مي‌توانيد به منظور سرمايه‌گذاري بيشتر، مبلغي را تحت عنوان حق بيمه اوليه در ابتداي هر سال بيمه‌اي علاوه بر حق بيمه منظم بيمه ‌نامه پرداخت نماييد.

 • برخی از مزایای بیمه عمر :
 • امكان تغيير شرايط بيمه نامه در طول مدت قرارداد
 • امكان افزايش حق‌بيمه پرداختي در ابتداي هر سال بيمه‌اي
 • معافيت سرمايه دريافتي از پرداخت ماليات بر درآمد
 • معافيت از قوانين انحصار وراثت
 • مصون بودن سرمايه بيمه دريافتي از ادعاي طلبكاران
 • امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد
 • امکان دریافت وام تا 90% حساب اندوخته بدون نیاز به سفته و ضامن و چک .
 • پرداخت سود مشارکت در منافع
 • ضمانت اجرایی بیمه نامه از سوی بیمه مرکزی ج . ا. ایران
 • با پرداخت اولین قسط حق بیمه بعد از صدور بیمه‌نامه ، پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری برای شما برقرار خواهد شد .

 

 • پوششهای تکمیلی بیمه عمر :
 • پوشش امراض خاص شامل : سکته مغزی ، سکته قلبی ، جراحی قلب باز ، پیوند اعضای اصلی بدن   انواع سرطان   
   • دريافت سرمايه تا 4برابر سرمايه اصلي قرارداد درصورت فوت براثرحادثه
  • دريافت غرامت نقض عضو يا ازكارافتادگي دائم ناشي از وقوع حادثه مطابق با شرايط اختصاصي پوشش
  •  ادامه پوشش بيمه اي و معافيت از پرداخت حق بيمه ها در صورت از كارافتادگي دائم و كامل
 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه : این پوشش بدین معنا میباشد که اگر بیمه شده در اثر حادثه و یا ناگهانی دچار نقص عضو شود شرکت بیمه متعهد میباشد تا 10 سال

اقساط بیمه شده را پرداخت نماید .   

 • انعطاف‌پذیری در پرداخت حق بیمه بسته به میزان درآمد هر شخص

امکان انتخاب مدت قرارداد با توجه به سن بیمه شده از 5 تا 70 سال

انواع بیمه هاى عمر:

بیمه عمر زمانى
بیمه تمام عمر
بیمه عمر تأمین آینده فرزندان
بیمه عمر مانده بدهکار
بیمه عمر و پس انداز
بیمه عمر زمانى


بیمه عمر در صورت فوت و یا به اصطلاح دیگر بیمه عمر ساده زمانى ، نوعى از بیمه اشخاص است که پوشش بیمه اى براى مدت معینى ارائه مى شود سرمایه بیمه در صورت فوت بیمه شده در اثناء مدت اعتبار قرارداد قابل پرداخت است و در صورتى که بیمه شده تا پایان قرارداد در قید حیات باشد وجهى بابت تعهدات بیمه گر به بیمه گذار پرداخت نخواهد شد. این گونه بیمه نامه ها براى مدت هاى کمتر از یک سال و تا چندین سال صادر مى شود

بیمه تمام عمر:
در این نوع بیمه ، شرکت بیمه متعهد میشود در صورت فوت بیمه شده در هر زمان سرمایه مندرج در بیمه نامه را به استفاده کنندگان یا وراث قانونى بپردازد، مدت این بیمه نامه نامحدود بوده، بیمه گر در ازاء دریافت حق بیمه، بطور مادام العمر متعهد میشود که هر زمان و به هر علت بیمه شده فوت نماید به تعهدات خود عمل نماید.


بیمه عمر و پس انداز :
این نوع بیمه در واقع کامل ترین نوع بیمه هاى عمر مى باشد چرا که در این بیمه نامه چنانچه بیمه شده در خلال مدت بیمه فوت نماید در صورتى که حق بیمه ها کامل پرداخت شده باشد سرمایه مندرج در بیمه نامه به اضافه سرمایه اى که از محل مشارکت در منافع ایجاد شده به استفاده کنندگان یا وراث قانونى پرداخت مى گردد و چنانچه بیمه شده تا پایان مدت بیمه نامه در قید حیات باشد، سرمایه بیمه نامه بعلاوه سرمایه ایجاد شده از محل مشارکت در منافع به بیمه شده پرداخت خواهد شد. در واقع در این نوع از بیمه چه بیمه شده در طول مدت بیمه فوت نماید و یا تا پایان مدت بیمه در قید حیات باشد شرکت بیمه سرمایه بیمه نامه را به استفاده کنندگان بیمه نامه پرداخت خواهد کرد:

دلایل داشتن بیمه عمر براى تمام دوران زندگى :

الف) تضمین قطعى سرمایه و سود بیمه عمر پس از پایان دوره بصورت یکجا یا مستمرى
ب) ارتقاء اندوخته سرمایه گذارى در بلند مدت
پ) هزینه هاى پزشکى وهزینه هاى فوت
ج) باز پرداخت بدهى هاى جارى و بلندمدت
د) پوشش جایگزین درآمد جارى خانواده
ذ) کمک هزینه در تحصیل ، ازدواج ، تجارت و .....

 

 

-   با عنایت به افتخار همکاری این کارگزاری با شرکت های زیر مجموعه شستا  ، بر آن شدیم به منظور ارتقاء سطح خدمات خود به بیمه شدگان محترم درخصوص مشاوره رایگان و حضوری بیمه های عمر و بازنشستگی اقدام نمائیم ، لازم بذکر است این طرح از مهترین ابزارهای تأثیرگذار جهت پس انداز و تأمین آتیه فرزندان و بازنشستگی می باشد . ضمناً لازم به توضیح است با توجه به گستردگی بیمه شدگان این مجموعه و تفاهم انجام شده با شرکتهای بیمه گر امکان ارائه خدمات ویژه به شرکت های زیر مجموعه بصورت انحصاری وجود دارد که متعاقباً اعلام می گردد.

شركت كارگزاري بيمه تأمين آينده متعلق به شركت سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي براساس مجوز 28896 مورخ 1387/08/29بيمه مركزي ج . ا. ایران تشكيل و با كادري مجرب متشكل از مديران و اساتيد برجسته صنعت بيمه در رشته‌هاي مختلف بيمه‌اي با هدف ارائه مشاوره فنی و صدور بیمه نامه هایی متناسب با دارائیهای شرکتهای زیر مجموعه شستا در راستای حفظ و صیانت از اموال بیمه گذاران تشکیل گردید .


جستجو