بیمه باربرى

در حال حاضر حمل و نقل یکی از اجزای مهم اقتصاد ملی محسوب شده و به دلیل داشتن نقش زیربنایی تأثیر فراوانی بر فرآیند رشد اقتصادي کشور دارد. این بخش دربرگیرنده فعالیت هایی است که به شکلی گسترده درتمامی زمینه‌هاي تولید، توزیع و مصرف کالا و خدمات جریان داشته و درمجموعه فعالیت هاي اقتصادي نقش غیرقابل انکاري برعهده دارد. حمل و نقل و به عبارتی باربری محمولات جز در سایه خرید یک بیمه نامه باربری، کامل نمی شود و نرسیدن کالا در مسیر ترانزیت داخلی و بین المللی به مقصد، همه تلاش­ها را بی نتیجه خواهد گذاشت.

بیمه‌های باربری یا حمل و نقل کالا، پوششی است که در آن بیمه‌گر در قبال دریافت حق بیمه متناسب با پوشش بیمه‌ای از بیمه‌گذار، تعهد می‌کند چنانچه کالای مورد بیمه در جریان حمل و نقل و جابجایی از مبدا به مقصد (مندرج در بیمه‌نامه) و به دلیل یکی از خطرات تحت پوشش بیمه‌نامه تلف یا دچار خسارت شود یا بیمه‌گذار متحمل پرداخت هزینه‌هایی شود، زیان وارده به کالا را جبران کند و هزینه‌ های مرتبط با آن را هم بپردازد. ‏کارگزاری رسمی بیمه تأمین آینده این آمادگی را دارد تا در وهله اول هرگونه مشاوره در خصوص انواع بیمه های باربری و پوشش های آن ارائه نماید و سپس بیمه نامه ای کاملا فنی و با نرخ و شرایط مناسب از بهترین بیمه گران، صادر نماید.

شركت كارگزاري بيمه تأمين آينده متعلق به شركت سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي براساس مجوز 28896 مورخ 1387/08/29بيمه مركزي ج . ا. ایران تشكيل و با كادري مجرب متشكل از مديران و اساتيد برجسته صنعت بيمه در رشته‌هاي مختلف بيمه‌اي با هدف ارائه مشاوره فنی و صدور بیمه نامه هایی متناسب با دارائیهای شرکتهای زیر مجموعه شستا در راستای حفظ و صیانت از اموال بیمه گذاران تشکیل گردید .


جستجو